jízdní řád autobusů zastavujících ve Vladislavi
720255 Brno - Jindřichův Hradec - České Budějovice
(Tourbus, a.s., Opuštěná 4, Brno, 602 00, tel. 543 217 733-5, www.tourbus.cz, tourbus@tourbus.cz)
km sobota 7.4.2018 720255/3 km sobota 7.4.2018 720255/4
R R
0 Brno, ÚAN Zvonařka 8:50 0 České Budějovice, autobusové nádraží 14:55
19 Rosice, Trávníky 9:08 11 Lišov, náměstí 15:15
22 Zastávka, hotel 9:13 23 Třeboň, autobusové nádraží 15:30
29 Vysoké Popovice x 9:17 38 Stráž nad Nežárkou, náměstí 15:45
31 Rapotice, škola 9:20 55 Jindřichův Hradec, autobusové nádraží 16:05
40 Náměšť nad Oslavou, autobusové nádraží 9:33 16:05
53 Vladislav 9:46 71 Kunžak, náměstí 16:25
60 Třebíč, autobusové nádraží 9:57 76 Strmilov, autobusové stanoviště 16:30
10:00 84 Studená, ulice 1.máje autobusové stanoviště 16:40
78 Předín 10:17 92 Mrákotín 16:49
89 Svojkovice, U anděla 10:27 99 Telč, autobusové nádraží 17:00
91 Markvartice, Kasárna 10:34 17:10
93 Markvartice 10:36 105 Ořechov, rozcestí x 17:15
95 Stará Říše 10:41 107 Olšany x 17:20
97 Olšany x 10:44 109 Stará Říše 17:25
99 Ořechov, rozcestí x 10:47 111 Markvartice 17:30
105 Telč, autobusové nádraží 10:53 115 Svojkovice, U anděla 17:39
10:58 126 Předín 17:49
112 Mrákotín 11:06 144 Třebíč, autobusové nádraží 18:04
120 Studená, ulice 1.máje autobusové stanoviště 11:16 18:09
128 Strmilov, autobusové stanoviště 11:26 151 Vladislav 18:22
133 Kunžak, náměstí 11:33 164 Náměšť nad Oslavou, autobusové nádraží 18:32
149 Jindřichův Hradec, autobusové nádraží 11:50 173 Rapotice, škola 18:42
11:52 175 Vysoké Popovice x 18:44
166 Stráž nad Nežárkou, náměstí 12:10 182 Zastávka, hotel 18:51
181 Třeboň, autobusové nádraží 12:27 185 Rosice, Trávníky 18:54
193 Lišov, náměstí 12:42 204 Brno, ÚAN Zvonařka 19:17
204 České Budějovice, autobusové nádraží 13:02   R možnost zakoupení jízdenky s místenkou  
R možnost zakoupení jízdenky s místenkou x zastávka na znamení nebo požádání
x zastávka na znamení nebo požádání