jízdní řád vlaků zastavujících ve Vladislavi
240 Brno - Třebíč - Jihlava   (České dráhy, a.s., nábřeží Ludvíka Svobody 1222/12, Praha 1, 110 15, tel. 972 211 111)
km sobota 7.4.2018 Os 4864 Os 4822 Os 4806 Os 4808 Os 4810 Os 4814 Os 4816 Os 4848 Os 4852 Os 4856
k k k w f k w f k w f k f k w f k w
0 Brno hlavní nádraží   ○ 5:42 ○ 7:45 ○ 9:45 ○ 11:45 ○ 13:45 ○ 15:45 ○ 18:42 20:45 22:45
3 Brno-Horní Heršpice □   5:47 7:50 9:50 11:50 13:50 15:50 18:47 20:50 22:50
9 Troubsko □   18:53 x 20:57 x 22:56
12 Střelice dolní □  
13 Střelice   5:56 7:59 10:00 12:00 14:00 16:00 18:57 21:01 23:00
  5:57 8:00 10:01 12:01 14:01 16:01 18:58 21:02 23:01
16 Omice □   6:01 8:04 10:05 12:05 14:05 16:05 x 23:04
19 Tetčice   6:05 8:12 10:12 12:12 14:12 16:12 19:06 21:08 23:08
21 Rosice u Brna   6:08 8:16 10:16 12:16 14:15 16:15 19:10 21:12 23:11
23 Zastávka u Brna   6:11 8:18 10:19 12:19 14:18 16:18 19:13 21:15 23:14
  6:12 8:19 10:19 12:19 14:21 16:19 19:13 21:15 23:14
29 Vysoké Popovice □   6:20 8:26 10:28 12:28 14:28 16:27 19:22 21:24 23:22
32 Rapotice □   6:30 8:32 10:34 12:35 14:34 16:31 19:29 21:30 23:26
37 Kralice nad Oslavou □   6:35 8:38 10:40 12:40 14:39 16:37 19:34 21:36 23:32
43 Náměšť nad Oslavou   6:42 8:44 10:47 12:47 14:46 16:43 19:41 21:43 23:38
5:48 6:44 8:49 10:48 12:48 14:49 16:48 19:50 21:44 23:39
49 Studenec 5:54 6:51 8:55 10:55 12:55 14:56 16:55 19:57 21:51 23:45
5:54 6:52 8:59 10:58 12:58 15:02 16:58 19:57 21:51 23:46
56 Vladislav zastávka □ 6:03 7:00 9:08 11:07 13:07 15:10 17:06 20:06 22:00 23:54
63 Třebíč 6:09 7:07 9:15 11:14 13:14 15:17 17:13 20:13 22:07 0:01
6:10   9:24 11:24 13:25 15:32 17:26 20:14   0:02
65 Třebíč-Borovina □ 6:14   9:28 11:28 13:29 15:36 17:29 20:18   0:05
69 Krahulov □ 6:19   9:33 11:34 13:34 15:44 17:34 20:26   0:11
75 Okříšky 6:25   9:39 11:40 13:41 15:50 17:41 20:33   0:18
6:27   9:40 11:41 13:42 15:52 17:42      
80 Číchov □ 6:32   9:46 11:47 13:48 15:58 17:47      
83 Bransouze 6:36   9:55 11:55 13:55 16:02 17:55      
85 Dolní Smrčné □ 6:38   9:58 11:59 13:59 16:05 17:59      
88 Přímělkov □ 6:41   10:02 12:02 14:02 16:09 18:02      
91 Bítovčice □ 6:44   10:05 12:06 14:06 16:12 18:06      
93 Luka nad Jihlavou 6:52   10:08 12:09 14:09 16:16 18:09      
101 Malý Beranov □ 6:59   14:17 18:17      
104 Jihlava 7:04   10:19 12:20 14:22 16:27 18:22      
jízdenky se prodávají ve vlaku
vlak ve stanici nečeká na žádné přípoje
f úschova během přepravy (do vyčerpání kapacity)
k přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
w vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou
x vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání
240 Jihlava - Třebíč - Brno   (České dráhy, a.s., nábřeží Ludvíka Svobody 1222/12, Praha 1, 110 15, tel. 972 211 111)
km sobota 7.4.2018 Os 4821 Os 24881 Sp 1869 Os 4807 Os 4809 Os 4811 Os 4813 Os 4815 Os 4817 Os 4819
k w k k   k w f k w f k w f k w f k
0 Jihlava       7:30 9:30 11:30 13:30 15:30 17:30 19:33
3 Malý Beranov □     B 7:34 13:34 15:34 17:34
11 Luka nad Jihlavou     O 7:43 9:42 11:42 13:42 15:43 17:42 19:44
13 Bítovčice □     B 7:46 9:45 11:45 13:45 15:46 17:45 19:47
16 Přímělkov □     R 7:49 9:48 11:48 13:48 15:49 17:48 19:50
19 Dolní Smrčné □     A 7:52 9:51 11:51 13:52 15:53 17:51 19:53
21 Bransouze     V 8:02 9:54 11:55 13:55 16:03 17:55 19:56
24 Číchov □     A 8:06 9:58 11:59 13:59 16:07 17:59 20:00
29 Okříšky       8:12 10:03 12:04 14:05 16:13 18:04 20:06
  5:52   8:13 10:04 12:05 14:13 16:14 18:05 20:18
35 Krahulov □     8:20 10:12 12:17 14:20 16:21 18:12 20:25
39 Třebíč-Borovina □   6:03   8:25 10:17 12:22 14:25 16:26 18:17 20:30
41 Třebíč   6:06   8:28 10:20 12:25 14:29 16:30 18:21 20:33
3:51 6:18   8:42 10:43 12:42 14:43 16:40 18:42 20:54
48 Vladislav zastávka □ 3:57 6:24   8:48 10:49 12:48 14:50 16:46 18:48 21:00
55 Studenec 4:06 6:34   8:58 10:57 12:57 15:00 16:56 18:56 21:09
4:06 6:34   8:59 10:58 12:58 15:01 16:57 18:57 21:09
61 Náměšť nad Oslavou 4:12 6:41   9:06 11:05 13:05 15:07 17:04 19:04 21:16
4:13   6:47 9:12 11:15 13:15 15:12 17:12 19:15 21:17
67 Kralice nad Oslavou □ 4:20   6:54 9:19 11:21 13:21 15:19 17:19 19:21 21:23
72 Rapotice □ 4:27   7:02 9:26 11:27 13:27 15:26 17:27 19:28 21:30
75 Vysoké Popovice □ 4:31   9:30 11:31 13:31 15:30 17:31 19:31 x 21:33
81 Zastávka u Brna 4:37   7:10 9:36 11:37 13:37 15:36 17:37 19:37 21:39
4:38   7:11 9:37 11:37 13:37 15:37 17:37 19:38 21:40
83 Rosice u Brna 4:41   7:14 9:40 11:40 13:40 15:40 17:40 19:40 21:43
85 Tetčice 4:45   7:18 9:46 11:46 13:46 15:46 17:46 19:46 21:46
88 Omice □ 4:49  
91 Střelice 4:53   9:53 11:53 13:53 15:53 17:53 19:53 21:53
4:53   9:55 11:55 13:55 15:55 17:55 19:55 21:54
92 Střelice dolní □   21:57
95 Troubsko □ 4:57   9:59 11:59 13:59 15:59 x 17:58 x 19:58
101 Brno-Horní Heršpice □ 5:04   10:05 12:05 14:05 16:05 18:04 20:04 22:05
104 Brno hlavní nádraží 5:12   7:38 10:10 12:10 14:10 16:10 18:10 20:10 22:10
jízdenky se prodávají ve vlaku
f úschova během přepravy (do vyčerpání kapacity)
k přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
w vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou
x vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání