jízdní řád autobusů zastavujících ve Vladislavi
720255 Brno - Jindřichův Hradec - České Budějovice
(Tourbus, a.s., Opuštěná 4, Brno, 602 00, tel. 543 217 733-5, www.tourbus.cz, tourbus@tourbus.cz)
km sobota 6.4.2019 720255/3 km sobota 6.4.2019 720255/4
R R
0 Brno, ÚAN Zvonařka 8:45 0 České Budějovice, autobusové nádraží 15:00
19 Rosice, Trávníky 9:03 11 Lišov, náměstí 15:20
22 Zastávka, hotel 9:08 23 Třeboň, autobusové nádraží 15:35
29 Vysoké Popovice x 9:12 38 Stráž nad Nežárkou, náměstí 15:50
31 Rapotice, škola 9:15 55 Jindřichův Hradec, autobusové nádraží 16:10
40 Náměšť nad Oslavou, autobusové nádraží 9:28 16:10
53 Vladislav 9:41 71 Kunžak, náměstí 16:30
60 Třebíč, autobusové nádraží 9:52 76 Strmilov, autobusové stanoviště 16:35
9:55 84 Studená, ulice 1.máje autobusové stanoviště 16:45
78 Předín 10:12 92 Mrákotín 16:54
82 Markvartice, Kasárna 10:19 99 Telč, autobusové nádraží 17:05
84 Markvartice 10:21 17:15
86 Stará Říše 10:23 105 Ořechov, rozcestí x 17:20
88 Olšany x 10:25 107 Olšany x 17:25
90 Ořechov, rozcestí x 10:27 109 Stará Říše 17:30
96 Telč, autobusové nádraží 10:31 111 Markvartice 17:35
10:43 113 Markvartice, Kasárna 17:37
103 Mrákotín 10:51 117 Předín 17:42
111 Studená, ulice 1.máje autobusové stanoviště 11:01 135 Třebíč, autobusové nádraží 17:57
119 Strmilov, autobusové stanoviště 11:11 18:02
124 Kunžak, náměstí 11:18 142 Vladislav 18:15
140 Jindřichův Hradec, autobusové nádraží 11:35 155 Náměšť nad Oslavou, autobusové nádraží 18:25
11:37 164 Rapotice, škola 18:35
157 Stráž nad Nežárkou, náměstí 11:55 166 Vysoké Popovice x 18:37
172 Třeboň, autobusové nádraží 12:12 173 Zastávka, hotel 18:44
184 Lišov, náměstí 12:27 176 Rosice, Trávníky 18:47
195 České Budějovice, autobusové nádraží 12:47 195 Brno, ÚAN Zvonařka 19:10
R k jízdence je možné zakoupit místenku   R k jízdence je možné zakoupit místenku  
x zastávka na znamení x zastávka na znamení