jízdní řád vlaků zastavujících ve Vladislavi
240 Brno - Třebíč - Jihlava   (České dráhy, a.s., nábřeží Ludvíka Svobody 1222/12, Praha 1, 110 15, tel. 972 211 111)
km sobota 6.4.2019 Os 4864 BUS 4822 Os 4864 Os 4822 Os 4806 BUS 4806 Os 4806 Os 4808 BUS 4808 Os 4808 Os 4810 BUS 4810 Os 4810 Os 4814 BUS 4814 Os 4814 Os 4816 BUS 4816 Os 4816 Os 4848 Os 4852 Os 4856                                              
k a n k k w f k w a n f k w f k w a n f k w f k w a n f k w k a n k k a n k f k w k k w
0 Brno hlavní nádraží       ○ 5:42 ○ 7:45     ○ 9:45     ○ 11:45     ○ 13:45     ○ 15:45     ○ 18:42 20:45 22:45
3 Brno-Horní Heršpice □       5:47 7:50     9:50     11:50     13:50     15:50     18:47 20:50 22:50
9 Troubsko □                           18:53 x 20:57 x 22:56
12 Střelice dolní □                          
13 Střelice       5:56 7:59     10:00     12:00     14:00     16:00     18:57 21:01 23:00
      5:57 8:00     10:01     12:01     14:01     16:01     18:58 21:02 23:01
16 Omice □       6:01 8:04     10:05     12:05     14:05     16:05     x 23:04
19 Tetčice       6:05 8:12     10:12     12:12     14:12     16:12     19:06 21:08 23:08
21 Rosice u Brna       6:08 8:16     10:16     12:16     14:15     16:15     19:10 21:12 23:11
23 Zastávka u Brna       6:11 8:18     10:19     12:19     14:18     16:18     19:13 21:15 23:14
      6:12 8:19     10:19     12:19     14:21     16:19     19:13 21:15 23:14
29 Vysoké Popovice □       6:20 8:26     10:28     12:28     14:28     16:27     19:22 21:24 23:22
32 Rapotice □       6:30 8:32     10:34     12:35     14:34     16:31     19:29 21:30 23:26
37 Kralice nad Oslavou □       6:35 8:38     10:40     12:40     14:39     16:37     19:34 21:36 23:32
43 Náměšť nad Oslavou       6:42 8:44     10:47     12:47     14:46     16:43     19:41 21:43 23:38
5:48     6:44 8:49     10:48     12:48     14:49     16:48     19:50 21:44 23:39
49 Studenec 5:54     6:51 8:55     10:55     12:55     14:56     16:55     19:57 21:51 23:45
5:54     6:52 8:59     10:58     12:58     15:02     16:58     19:57 21:51 23:46
56 Vladislav zastávka □ 6:03     7:00 9:08     11:07     13:07     15:10     17:06     20:06 22:00 23:54
63 Třebíč 6:09     7:07 9:15     11:14     13:14     15:17     17:13     20:13 22:07 0:01
6:10       9:24     11:24     13:25     15:32     17:26     20:14   0:02
65 Třebíč-Borovina □ 6:14       9:28     11:28     13:29     15:36     17:29     20:18   0:05
69 Krahulov □ 6:19       9:33     11:34     13:34     15:44     17:34     20:26   0:11
75 Okříšky 6:25       9:39     11:40     13:41     15:50     17:41     20:33   0:18
  6:27       9:41     11:42     13:43     15:52     17:43        
80 Číchov □   á       á     á     á     á     á        
83 Bransouze   á       á     á     á     á     á        
á Brtnice, náměstí (bus)   6:39       9:55     11:55     13:55     16:02     17:56        
85 Dolní Smrčné □   á       á     á     á     á     á        
88 Přímělkov □   á       á     á     á     á     á        
91 Bítovčice □   á       á     á     á     á     á        
93 Luka nad Jihlavou   6:50       10:06     12:07     14:07     16:14     18:07        
    6:52       10:08     12:09     14:09     16:16     18:09      
101 Malý Beranov □     6:59               14:17         18:17      
104 Jihlava     7:04       10:19     12:20     14:22     16:27     18:22                                                    
jízdenky se prodávají ve vlaku
vlak ve stanici nečeká na žádné přípoje
a náhradní autobusová doprava, některé služby nejsou v úseku náhradní dopravy poskytovány
f úschova během přepravy (do vyčerpání kapacity)
k přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
n přeprava jízdních kol jako spoluzavazadel je vyloučena 
w vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou
x vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání
240 Jihlava - Třebíč - Brno   (České dráhy, a.s., nábřeží Ludvíka Svobody 1222/12, Praha 1, 110 15, tel. 972 211 111)                                          
km sobota 6.4.2019 Os 4821 Os 24881 Sp 1435 Os 4807 BUS 4807 Os 4807 Os 4809 BUS 4809 Os 4809 Os 4811 BUS 4811 Os 4811 Os 4813 BUS 4813 Os 4813 Os 4815 BUS 4815 Os 4815 Os 4817 BUS 4817 Os 4817 Os 4819 BUS 4819 Os 4819
k w k k   a   k w a n k w f k w a n f k w f k w a n f k w f k w a n f k w k a n k k a n k
0 Jihlava       7:30     9:30     11:30     13:30     15:30     17:30     19:33    
3 Malý Beranov □       7:34             13:34     15:34     17:34        
11 Luka nad Jihlavou     B 7:42     9:41     11:41     13:42     15:42     17:42     19:43    
    O   7:44     9:43     11:43     13:44     15:46     17:44     19:46  
13 Bítovčice □     B   á     á     á     á     á     á     á  
16 Přímělkov □     R   á     á     á     á     á     á     á  
19 Dolní Smrčné □     A   á     á     á     á     á     á     á  
á Brtnice, náměstí (bus)     V   7:57     9:52     11:53     13:56     15:58     17:52     19:58  
21 Bransouze     A   á     á     á     á     á     á     á  
24 Číchov □         á     á     á     á     á     á     á  
29 Okříšky         8:10     10:02     12:03     14:09     16:11     18:03     20:11  
  5:52       8:13     10:04     12:05     14:13     16:14     18:05     20:18
35 Krahulov □         8:20     10:12     12:17     14:20     16:21     18:12     20:25
39 Třebíč-Borovina □   6:03       8:25     10:17     12:22     14:25     16:26     18:17     20:30
41 Třebíč   6:06       8:28     10:20     12:25     14:29     16:30     18:21     20:33
3:51 6:18       8:42     10:43     12:42     14:43     16:40     18:42     20:54
48 Vladislav zastávka □ 3:57 6:24       8:48     10:49     12:48     14:50     16:46     18:48     21:00
55 Studenec 4:06 6:34       8:58     10:57     12:57     15:00     16:56     18:56     21:09
4:06 6:34       8:59     10:58     12:58     15:01     16:57     18:57     21:09
61 Náměšť nad Oslavou 4:12 6:41       9:06     11:05     13:05     15:07     17:04     19:04     21:16
4:13   6:47     9:12     11:15     13:15     15:12     17:12     19:15     21:17
67 Kralice nad Oslavou □ 4:20   6:54     9:19     11:21     13:21     15:19     17:19     19:21     21:23
72 Rapotice □ 4:27   7:02     9:26     11:27     13:27     15:26     17:27     19:28     21:30
75 Vysoké Popovice □ 4:31       9:30     11:31     13:31     15:30     17:31     19:31     x 21:33
81 Zastávka u Brna 4:37   7:10     9:36     11:37     13:37     15:36     17:37     19:37     21:39
4:38   7:11     9:37     11:37     13:37     15:37     17:37     19:38     21:40
83 Rosice u Brna 4:41   7:14     9:40     11:40     13:40     15:40     17:40     19:40     21:43
85 Tetčice 4:45   7:18     9:46     11:46     13:46     15:46     17:46     19:46     21:46
88 Omice □ 4:49                              
91 Střelice 4:53       9:53     11:53     13:53     15:53     17:53     19:53     21:53
4:53       9:55     11:55     13:55     15:55     17:55     19:55     21:54
92 Střelice dolní □                               21:57
95 Troubsko □ 4:57       9:59     11:59     13:59     15:59     x 17:58     x 19:58    
101 Brno-Horní Heršpice □ 5:04       10:05     12:05     14:05     16:05     18:04     20:04     22:05
104 Brno hlavní nádraží 5:12   7:38     10:10     12:10     14:10     16:10     18:10     20:10     22:10                                          
jízdenky se prodávají ve vlaku
a náhradní autobusová doprava, některé služby nejsou v úseku náhradní dopravy poskytovány
f úschova během přepravy (do vyčerpání kapacity)
k přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
n přeprava jízdních kol jako spoluzavazadel je vyloučena 
w vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou
x vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání